UFN 118: DEVIN CLARK PRZECIWNIKIEM BŁACHOWICZA

Poznaliśmy kolejne zestawienie ważnego wydarzenia w naszym kraju jakim niewątpliwe będzie UFC Fight Night 118, która będzie miała miejsce dwudziestego pierwszego października. W wadze półciężkiej swoją ostateczną szansę w Gdańsku na utrzymanie dostanie Jan Błachowicz (19-7), który podejmie ponownie typowego zapaśnika Devina Clarka (8-1).

Czołowy zawodnik w naszym kraju będzie chciał w tym pojedynku przerwać ostatnią złą passę. 'Cieszyński książę' po pamiętnej wygranej w Zagrzebiu doznał kolejnych dwóch porażek z rzędu. Błachowicz dostał wielką szansę i w pierwszej rundzie zaskoczył Alexandra Gustafssona, który w następnych rundach zdominował Biało-Czerwonego. Błachowicz w ostatnim starciu wystąpił na UFC 210, gdy miał na widelcu Patricka Cumminsa, z którym ostatecznie przegrał na kartach punktowych.

Amerykanin zaczął od kariery amatorskiej, gdy zaliczył pięć zwycięstw z rzędu. Po tych sukcesach przeszedł na zawodowstwo w roku 2013. Devin zaliczył sześć zwycięstw w tym cztery przed czasem, a zaistniał w federacji RFA. Kluczowym pojedynek miał miejsce na 37 edycji RFA, gdzie zdobył pas pokonując przed czasem Rafaela Viane. W poprzednim roku podpisał kontrakt z amerykańskim gigantem i od razu doznał pierwszej porażki w rekordzie. Na gali UFC Fight Night 91 już pod koniec pierwszej rundy zastopował go Alex Nicholson. 'Brown Bear' w kolejnych starciach pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Josha Stansbury oraz Jake'a Colliera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.