FEN 18: 'MAŁPA' UDUSIŁ GEORGASA

Bartłomiej Kopera poddał w drugiej rundzie groźnego Aleksandra Georgasa na gali FEN 18, mocno zbliżając się do wymarzonej walki o tytuł mistrzowski federacji Fight Exclusive Night.

Bartłomiej Kopera dobrze zaczął rundę, zawodnik z Łodzi częściej trafiał, więc Aleksander Georgas aby odzyskać kontrolę dwa razy zepchnął go pod siatkę i zamknął w klinczu. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia za drugim razem sprowadził, lecz Kopera szybko wstał na nogi.

Druga runda zaczęła się podobnie, Georgas znów szukał klinczu, w którym już lepiej radził sobie 'Małpa'. W jednej z wymian w stójce Kopera trafił obszernym sierpem, przymroczył nim rywala i szybko zdobył jego plecy. Gdy tylko się pojawiła okazja, błyskawicznie zapiął duszenie gilotynowe, chwilę nad nim popracował i poddał Aleksandra Georgasa.

- Mówiłem, że moja porażka w FEN to był wypadek przy pracy. Jestem pewny siebie, bo jestem wojownikiem i wiem na co mnie stać. Widzicie kogoś innego w naszej dywizji, kto bardziej niż ja zasługuje na walkę o pas? - Zapytał retorycznie w wywiadzie po walce Bartek Kopera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.