CELTIC GLADIATOR 14: BEN SPICER vs PELU ADETOLA

Redakcja, Informacja własna

2017-08-22

Kolejnym ciekawym kąskiem dla widzów mma na Celtic Gladiator 14 Londyn, będzie walka w wadze półciężkiej między: Ben 'the warrior' Spicer vs Pelu 'the nigerian diamond' Adetola.

Ben Spicer (4W(3KO)-1D-0L) to zawodnik, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki, pochodzący z Wielkiej Brytanii urodzony w Ashford. Na walce zjawi się spora rzesza jego fanów, rodaków, którzy będą go wspierać dopingiem co z pewnością doda mu skrzydeł. 'The warrior' zaczynał jako zawodnik karate, walczy od 2015 roku, jego najmocniejsze atrybuty to siła, szybkość i mocne uderzenie, a jego ulubionym zawodnikiem jest Conor McGregor. Ben Spicer swoją walkę dedykuje swojemu zmarłemu na raka dziadkowi i z tego powodu będzie chciał 'załatwić to' w jak najlepszym stylu i właśnie dla s.p. dziadka.

Pelu Adetola (3-6) zaczynał od treningów muai thai, a starty zawodowe zaczął w wieku 27 lat. Jego najmocniejsze strony to doskonałe wyszkolenie w muai thai, ale również zapasy, za to najlepszą techniką jest suplex. Jone Jones i Jimmy Manuwa to ulubieni zawodnicy 'the nigerian diamonda', a hobby to czytanie, jogging i spędzanie czasu z rodziną. Pelu Adetola sporo zmienił w swoich treningach, jest skupiony na 100 %, a w jego głowie jest tylko zwycięstwo.

Kto zwycięży w tej konfrontacji? Czy "the warrior" niesiony dopingiem rodaków uczci pamięć s.p. dziadka i zostanie z czystym rekordem? A może "the nigerian diamond" po zmianach w treningu pokaże się w nowej odsłonie? Te pytania zostaną rozwiane już 6 października tylko u nas, zapraszamy!

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15. www.celticgladiator.com