CELTIC GLADIATOR 14: ADRIAN MOLENDA vs MARK WADE

Redakcja, Informacja własna

2017-08-22

Szybkość, duża intensywność, ogromne serce do walki, to cecha zawodników wag lekkich. I tu 6 października do karty walk w Londynie dochodzi walka w formule MMA w kategorii muszej. Adrian 'Adi' Molenda (0-0-0) zmierzy się Markiem Wadem (0W-2L).

Adrian to  zawodnik z Polski, pochodzący z Chełmna, rozpocznie swoją przygodę w gronie zawodowców. 'Adi' ma na swoim koncie 6 walk amatorskich, przegrał tylko raz. Mieszkający w Banbury, Molenda swoje umiejętności szkoli pod okiem trenerów: Stuart Davis, Anthony White, Gavin Stewart. Od początku zaczynał jako zawodnik mma, starty rozpoczął w 2014 , jego mocne strony to: szybkość, siła i mocne uderzenie. Do jego hobby należy mma i boks, oprócz tego że Adrian przygotowuje się do debiutu zawodowego, pracuje na pełen etat co jest godne podziwu. Zapytany co dla niego znaczy ten debiut i walka, odpowiedział: 'robię to dla rodziny, i dla swoich przyjaciół'.

Mark Wade ma na swoim koncie 2 porażki w gronie zawodowców,  dlatego chce wygrać i  wejść na zwycięską ścieżkę.  Zaczynał trenować jako dziecko, swoje starty zaczął od 2011 r., jego trenerem jest Phil Else, a jego hobby to wyłącznie trening, a ulubioną techniką jest gilotyna. Ulubionym zawodnikiem Wade'a jest Georges St-Pierre.

Czy "Adi" wytrzyma presję zawodowego debiutu? Czy może Markowi niesione dopingiem angielskich kibiców uda się przełamać passę 2 porażek? Te pytania rozwieje hala York Hall już 6 października!

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15. www.celticgladiator.com