MAYWEATHER LŻEJSZY OD McGREGORA, OBAJ W LIMICIE

Za nami już oficjalne ważenie przed jutrzejszą wielką galą w Las Vegas, na której Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) zmierzy się z największą gwiazdą mieszanych sztuk walki, Conorem McGregorem. Kary za ewentualne przekroczenie wynoszącego 154 funty limitu były drakońskie, więc obaj zawodnicy ze zrobienia wagi wywiązali się wzorcowo.

Pierwszy na wadze stanął "The Notorious", zatrzymując licznik na 153 funtach. Następnie publiczności zaprezentował się faworyzowany Mayweather, który wniósł 149,5 funta, a więc jak na tę kategorię był od swojego rywala sporo lżejszy.

- Byłem już w tym miejscu i wiem, czym jest walka o taką stawkę. Waga nie wygrywa pojedynków. To nie potrwa pełnego dystansu. Zapamiętajcie moje słowa - zapowiedział były mistrz świata pięciu kategorii.

- On jest w najgorszej formie, w jakiej go kiedykolwiek widziałem. Uwierzcie mi. Jestem profesjonalistą i zawsze wywiązuję się ze zrobienia wagi. Jutro będę od niego sporo cięższy, wniosę blisko 170 funtów - ripostował McGregor.

Podczas tradycyjnego "face to face" znowu było gorąco i miejmy nadzieję, że podobne emocje zobaczymy jutro w ringu.

Pozostali bohaterowie gali również wywiązali się ze zrobienia swoich limitów. Z jednym wyjątkiem - Gervonta Davies był o dwa funty za ciężki, i stracił tym samym mistrzowski pas organizacji IBF już przed wejściem na ring.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.