SF 8: ALAN LANGER vs ALEXEY VALIVAKHIN

Dwudziestego trzeciego września, na hali TS Wisła Kraków odbędzie się kolejna gala Spartan Fight. Do eventu z numerem 8 dodano kolejne ciekawe zestawienie. W wadze lekkiej Alan Langer (9-6), stoczy swoją kolejną walkę w federacji, stanie do pojedynku z Alexeyem Valivakhinem (11-7).

Reprezentant Silesian Cage Club w poprzednim roku wrócił po prawie dwuletniej przerwie. Był to debiut w Spartan Fight, gdy błyskawicznie poddał Laszlo Furko, a już na następnej 3 edycji niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Mokry'ego. To był mocny rok, ponieważ Alan wystąpił również w Krakowie, gdzie po dobrym pojedynku przegrał na punkty z Tarasem Sapą. W ostatniej walce Langer wystąpił na początku kwietnia jednogłośną decyzją sędziów pokonując Piotra Niedzielskiego.

Alexey jest trzykrotnym mistrzem Ukrainy w wadze do 77 kg. W swoim dorobku ma również występ w organizacji M-1 Challenge w Rosji. Alexey to zawodnik, który nie czeka na decyzje sędziów tylko kończy za wszelką cenne swoje pojedynki. Choć zdarzały się też niespodziewane porażki to jednak w rekordzie ma już dziewięć zwycięstw przez poddanie i dwa po uderzeniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.