DANA WHITE: SPRZEDALIŚMY OK 6,5 MLN PPV

Według pierwszych wyliczeń sobotnia walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherem jr pobiła rekordy jeśli chodzi o ilość sprzedanych subskrypcji pay per view. Według szefa największej organizacji MMA na świecie, Dany White'a przyłącza kupiło około 6,5 mln ludzi, co jest wynikiem wręcz doskonałym.

White podzielił się tymi informacjami podczas rozmowy z byłym mistrzem WEC w wadze piórkowej i członkiem galerii sław UFC, Urijahem Faberem. Byłby to zdecydowany rekord jeśli chodzi o sprzedawanie PPV. Nawet jeśli jest to liczba sprzedanych przyłączy na całym świecie, to i tak wynik bije na głowę walkę Mayweathera jr z Mannym Pacqiao. Według szacunków walkę między dwoma najlepszymi pięściarzami ostatnich lat wykupiło 5,5 mln ludzi na całym świecie, czyli mniej niż starcie pięściarza z mistrzem UFC.

Cały czas są to liczby nie poparte żadnymi oficjalnymi danymi. Oczywiście fakt, że takie liczby podał sam Dana White dają nam do zrozumienia, że zapewne tyle przyłączy zostało sprzedanych. Czekamy więc na oficjalne liczby, które powinniśmy poznać do końca następnego miesiąca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.