KOLEJNA GALA CHAELA SONNENA Z DUŻYMI NAZWISKAMI

Chael Sonnen to człowiek o wielu talentach. Złotousty fighter próbował w życiu wielu rzeczy, a teraz jest promotorem zawodowego BJJ. Ogłoszono, że 1 października w Portland odbędzie się gala Submission Uderground 5 promowana przez Sonnena i jak zwykle nie zabraknie ciekawych nazwisk ze świata MMA i wielkich nazwisk BJJ.

W walce wieczoru ma zawalczyć była mistrzyni Strikeforce, Sarah Kaufman. Kanadyjka spotka się podczas gali z Amandą Diggins, która trenuje BJJ od 2009 roku. Amerykanka jest znana z tego, że zrobiła w 2015 roku zbiórkę w serwisie gofoundme.com, w którym zbierała na przygotowania do mistrzostw świata IBJJF. Posiadaczka czarnego pasa BJJ będzie rywalizować z zawodniczką MMA w klatce Submission Underground i wydaje się być faworytką tej potyczki.

W grapplingu będzie rywalizował również poster boy UFC z pierwszych lat działalności organizacji, Phil Baroni. Narzekający na problemy ze zdrowiem weteran spotka się z cieszącym się złą sławą, podobnie zresztą jak sam Baroni, AJ Agazarmem. Walka na pewno będzie obfitować w emocje i nieczyste akcje, bowiem były kulturysta, jak i zawodnik BJJ znani są z nieczystych zagrywek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.