DSF KC: KASPERSKI I JENEL OFICJALNIE ZAKONTRAKTOWANI

Dawid Kasperski i Kamil Jenel zostali oficjalnie zaprezentowani jako nowi zawodnicy DSF Kickboxing Challenge. Stało się to na konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek w restauracji Champions Sports Bar w Hotelu Marriott. To kolejne duże wzmocnienie wiodącej federacji kickboxingu w Polsce. Podczas spotkania z mediami został zaprezentowany jeszcze jeden nowy nabytek - Ukrainiec Orfan Sananzade.

Kamil Jenel (-81 kg) przed dwoma laty stoczył już jedną zwycięską walkę na gali DSF Kickboxing Challenge. 29 września w Ząbkach dostanie kolejną szansę. Zmierzy się z mistrzem Polski PZKB oraz posiadaczem mistrzowskiego pasa DSF w kategorii półciężkiej – Kamilem Rutą.

– DSF jest na topie, to wyżyny polskiego kickboxingu. Przychodzę tu, bo chcę walczyć z najlepszymi – mówi doświadczony Jenel. – Znamy się z Kamilem Rutą, w porządku chłopak. To będzie dobre i twarde widowisko. Każda moja walka wygląda tak samo, próbuję przełamać rywala. Kibice długo będą to pamiętać! Kamil często wygrywa przez nokaut, ale czy da radę ze mną? – wątpi znany specjalista od lowkicków.

Dawid Kasperski (-86 kg) to złoty medalista rozgrywanych we Wrocławiu The World Games 2017 w K-1. Jego kariera sportowa sięga dekady, w tym czasie zdążył wywalczyć 21 tytułów mistrza Polski, zdobyć 3 Puchary Świata oraz tytuł mistrza Europy. Po ostatnim sukcesie zgłosiła się po niego federacja DSF Kickboxing Challenge, która gromadzi pod swoimi skrzydłami najlepszych kickbokserów.

– Oglądam gale DSF Kickboxing Challenge praktycznie od samego początku. Najlepsi walczą z najlepszymi do samego końca. Widzę, że kibice się tym ekscytują. To piękno tego sportu. Pokazywanie charakteru. Chcę zostać pierwszym mistrzem DSF w kategorii do 86 kilogramów – mówi Kasperski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.