ZAWODNIK BELLATORA OKRADŁ BANK

Mający na swoim koncie 15 walk w zawodowym MMA, w tym walki dla uznawanej za numer dwa w świecie MMA organizacji Bellator, Sergio da Silva zadarł z prawem. Brazylijczyk został aresztowany za zeszło tygodniowy napad na bank, z którego ukradł około 50 tysięcy dolarów.

Zawodnik napadł na placówkę Citibanku w Queens w Nowym Jorku. Brazylijczyk miał 24 sierpnia pojawić się w oddziale ubrany w maskę narciarską oraz uzbrojony w pistolet. Fighter groził bronią osobom znajdującym się w placówce, z której miał wynieść około 50 tysięcy dolarów z kasy oraz sejfu. Według raportów policji zawodnik miał zrealizować swój plan samodzielnie. Tożsamość napastnika, którym okazał się być Brazylijczyk ustalono na podstawie odcisków palców, które pozostawił w oddziale banku. Da Silva został aresztowany w czwartek w swoim mieszkaniu, które znajduje się przy tej samej ulicy co napadnięty przez niego bank.

Sam zawodnik walczył ostatnio podczas Bellator 180 w nowojorskim Madison Square Garden, na której przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Mattem Rizzo. Zawodnik legitymuje się rekordem 6-9 w zawodowym MMA, a głównie walczył w organizacji Cage Fury Fighting Championship. W jego rekordzie nie brakuje znanych nazwisk, chociażby dwóch weteranów UFC, Aljamaina Sterlinga oraz Alpetkina Ozkliicia, z którymi przegrywał przez jednogłośne decyzje sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.