PFL ZORGANIZUJE GALĘ CHARYTATYWNĄ DLA DZIECI

Organizacja Professional Fighters League, wcześniej znana jako World Series of Fighting ogłosiła walki na swoją charytatywną galę, która odbędzie się w Waszyngtonie. W walce wieczoru były mistrz WSOF, Bułgar Blagoi Ivanov zmierzy się z Brazylijczykiem, Caio Alencarem. Ponadto podczas eventu wystąpi również były mistrz WSOF w wadze piórkowej, Lance Palmer. Gala jest zaplanowana na 2 listopada.

Federacja PFL zorganizuje galę we współpracy z organizacją charytatywną Fight For Children, która zbiera pieniądze na wyrównywanie szans dla dzieci pochodzących z najbardziej potrzebujących dzieci stolicy Stanów Zjednoczonych. Do tej pory organizowanie wieczorów walk, które odbywają się od 28 lat wygenerowały zyski dla fundacji w wysokości 60 milionów dolarów.

Blagoi Ivanov dał się poznać fanom MMA na całym świecie zwycięstwem nad Fedorem Emelianenko podczas mistrzostw świata w sambo bojowym. Później zawodnik trafił do Bellatora, jednak nie zrobił wielkiej kariery jaką wróżono mu po pokonaniu będącego już nieco poza prime Fedora. Dopiero w organizacji WSOF sięgnął po mistrzowski pas. Jego rywal z Brazylii legitymuje się rekordem 11-1, a jedyną porażkę w karierze zanotował w 2013 roku. W WSOF walczył raz i znokautował weterana UFC, Jareda Rosholta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.