SZEF SHOWTIME: REKORD LUB BLISKO REKORDU

Jeszcze nie ogłoszono oficjalnych wyników sprzedaży subskrypcji pay per view za walkę Floyda Mayweathera jr z Conorem McGregorem, jednak dziennikarze prześcigają się w spekulacjach co do liczby. Teraz głos zabrał szef Showtime, Stephan Espinoza, który nie jest tak entuzjastycznie nastawiony.

- Jeśli nie prześignęliśmy rekordu Floyda Mayweathera jr i Manny’ego Pacqiao, to na pewno byliśmy bardzo, bardzo blisko jego pobicia. - powiedział szef Showtime.

Rekordowa walka Manny’ego Pacqiao z Floydem Mayweatherem jr sprzedała w samych Stanach Zjednoczonych około 4,2 mln subskrypcji. Jest to do dzisiaj niepobity rekord, który pobił wcześniejszą walkę Mayweathera. Osiem lat przed starciem z Filipińczykiem, który obecnie jest senatorem w swoim kraju, jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich lat spotkał się w ringu z Oscarem de la Hoyą, innym legendarnym zawodnikiem. Liczba sprzedanych subskrypcji w tamtym okresie była jednak o wiele, wiele mniejsza. ‘Golden Boy’ i ‘Pretty Boy’ sprzedali 2,4 mln płatnych subskrypcji.

Sam Espinoza szacuje, że ilość sprzedanych pakietów wyniesie około 4,5 mln sprzedanych subskrypcji w USA. Wcześniej Dana White podczas rozmowy z Urijahem Faberem powiedział, że liczy na 6,5 mln sprzedanych pakietów. Wiele osób stwierdziło jednak, że szef największej organizacji MMA na świecie miał na myśli sprzedaż pakietów na całym świecie, a nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ostateczne liczby powinniśmy poznać za około trzy tygodnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.