SPARTAN FIGHT 8: BROWARSKI-SABADASH W KARCIE WALK

Kolejne ciekawe zestawienie zostało dodane do karty walk Spartan Fight 8, która dwudziestego trzeciego września odbędzie się w hali TS Wisła Kraków. W kategorii średniej swoją kolejną walkę w federacji stoczy Maciej Browarski (13-8), który zmierzy się z niebezpiecznym Pavel'em Sabadash'em (5-3).

Polak stoczy swoją drugą walkę w nowej kategorii wagową, a zarazem czwartą w federacji. Maciej zadebiutował już na pierwszej edycji na początku drugiej rundy poddając Rokasa Stambrauskasa. Jeszcze w tym roku reprezentant Spartan Chorzów wystąpił przed własną publicznością, gdy pewnie na punkty pokonał go Boris Polezhay. W ostatniej walce wystąpił na 5 edycji po ciężkim pojedynku niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Claudio Conti. To nie koniec, bo przecież Browarski miał wystąpić w kwietniu, jednak kontuzja wykluczyła go z starcia z Grzegorzem Siwym.

Ukrainiec w swoim dorobku ma pięć zwycięstw i trzy porażki w tym wszystkie walki kończył przed czasem. Pavel należy do twardych i nieustępliwych zawodników, ponieważ poniesione porażki były głównie na punkty. Sabadash po kolejnych dwóch zwycięstwach z rzędu dostał swoją szansę na Spartan Fight 4. W Bielsko-Białej po wstępnych problemach niespodziewanie w drugiej rundzie poddał Ireneusza Cholewę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.