SPARTAN FIGHT 8: MAJDAN-WIKŁACZ W KARCIE WALK

Kolejne ciekawe zestawienie zostało dodane do gali Spartan Fight 8, która będzie miała miejsce dwudziestego trzeciego września w Krakowie. W kategorii koguciej kolejną walkę w federacji stoczy Jakub Wikłacz (5-2-1), który podejmie tym razem Błażeja Majdana (2-1).

Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn zadebiutował w federacji na 5 edycji, gdy w nie całe dwie minuty poddał Azamata Mustafaeva. W następnym pojedynku wystąpił w Płocku, gdy po dobrym początku niespodziewanie w 57 sekund poddał go Dawid Gralka. Wikłacz postanowił w ostatniej chwili wystąpić przed własną publicznością na ACB 53, gdy pod koniec drugiej rundy po uderzeniach przegrał z Daukvahą Astamirovem. W ostatniej walce Jakub wystartował w Gdańsku, gdzie po trudnej walce pokonał na punkty Sebastiana Przybysza.

Zawodnik z Spartakusa Rzeszów to chociażby V-ce mistrz Europy w sambo bojowym. Błażej zadebiutował w roku 2015 na gali Fight Of Heroes 1 przegrał pewnie na punkty z Pawłem Borawskim. Następnie był start w Niemczech na gali Young Blood Night 6, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Lasha Jiquiri. W ostatniej walce Majdan wystąpił w tym roku na Ukrainie szybko w pierwszej odsłonie poddając Andrey'a Koroleva.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.