UFN 118: OFICJALNIE CERRONE-TILL W WALCE WIECZORU

Można już to powiedzieć - nareszcie poznaliśmy walkę wieczoru drugiej gali największej federacji na świecie w naszym kraju! Wydarzenie będzie miało miejsce dwudziestego pierwszego października w Gdańsku. Tak jak spekulowano tak potwierdzono, że zawodnik z ścisłej czołówki w wadze półśredniej Donald Cerrone (32-9), spotka się w klatce z Darrenem Tillem (15-0-1). Przypomnijmy, że Brytyjczyk zastanawiał się czy będzie gotowy na pięć rund, jednak szybko zdecydował się na największe wyzwanie w karierze.

'Cowboy' w tym pojedynku będzie chciał wrócić na tor zwycięstw. Będzie to bardzo ważna walka po tym jak na początku drugiej rundy zastopował go Jorge Masvidal, a pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Robbie Lawler. Wcześniej Cerrone cieszył się z kolejnej wielkiej passy, bo przecież miał cztery zwycięstwa z rzędu w dodatku przed czasem.

Fighter z Liverpoolu efektownie zadebiutował w Brazylii w drugiej rundzie uderzeniami stopując Wendella Oliveire. Następnie była walka na UFC Fight Night 76 w Irlandii, gdy po świetnym boju z Nicolasem Dalby'm ogłoszono remis. Till wrócił w tym roku po prawie dwóch latach przerwy w Szwecji pewnie na punkty pokonując Jessina Ayari. W ostatniej walce wystąpił na początku tego miesiąca w Holandii również po dobrej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonując Bojana Velickovic'a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.