MATEUSZ BOREK: ZOBACZYŁBYM WALKĘ SZPILKI Z WERWEJKO

Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych, a od niedawna także promotor boksu, Mateusz Borek, podzielił się z czytelnikami na swoim twitterowym koncie przemyśleniami dotyczącymi przyszłości Artura Szpilki.

- A ja bym zobaczył na przygotowanie do odbudowania dla Szpili walkę z Siergiejem Werwejko. Obóz Werwejki jest na tak w Wieliczce. Kto za? - napisał na swoim profilu dziennikarz.

Przypomnijmy, że dla Artura Szpilki (20-3, 15 KO) jest już planowana walka z Krzysztofem Zimnochem (22-2-1, 15 KO). Pięściarz z Wieliczki zanotował ostatnio dwie porażki pod rząd, z Deontayem Wilderem i Adamem Kownackim. Być może jest to czas, w którym "Szpila" powinien się - jak napisał Mateusz Borek - odbudować. Stąd zapewne pomysł tego działacza sportowego na walkę 28-latka z Siergiejem Werwejko (7-1, 5 KO), który na ostatniej gali w Radomiu wygrał przed czasem z niezłym Nagym Aguilerą. 

Skoro obóz Ukraińca jest za, to może warto byłoby pomyśleć o zorganizowaniu takiego pojedynku. Dodatkowym atutem byłaby publiczność, która w znacznej większości wspierałaby Polaka w jego rodzimym mieście. Co na to kibice?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.