SUPERKOMBAT EXPO W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ Z WALKAMI

Rumuńska organizacja kickboxingu, Superkombat jest jedną z najlepszych w Europie. Prowadzona przez Eduarda Irimię organizacja w najbliższy weekend pojawi się w Bukareszcie na organizowanym przez siebie Expo. Jest to kolejna edycja, na której w przeszłości pojawiali się najlepsi kickboxerzy świata.

Tym razem jednak zabraknie takich postaci jak Remy Bonjasky, który miał przyjemność udzielać seminarium na pierwszym Superkombat Expo w Bukareszcie, który był połączony z inauguracją akademii kickboxingu organizacji. Tym razem jednak rumuńska organizacja postanowiła zorganizować walki dla swoich fanów. Przez dwa dni na ringu będą rywalizować ze sobą zawodnicy wagi ciężkiej, którzy będą rywalizować o to, by w przyszłości pojawić się na jednej z gal czołowej europejskiej organizacji. Ośmiu fighterów będzie rywalizowało w turnieju eliminacyjnym.

Drugiego dnia będzie zorganizowany event, w którym wystąpi mistrz Superkombat w wadze lekkiej, Christian Spetcu, a oprócz niego na karcie walk pojawi się min. Patrick Schmid, Aundre Groce i Alexandru Radnev. Oprócz nich zapowiedziano występ zawodników, znanych z gal Superkombat New Heroes. Obydwa dni uświetnią pokazy sztuk walki, siłowania na rękę oraz trójboju siłowego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.