TFL 12: MICHAŁ ELSNER WRACA W RADOMIU

Doświadczony i znany w środowisku mieszanych sztuk walki Michał Elsner, już 18 listopada na gali TFL 12 w rodzinnym Radomiu stoczy swoją 25 zawodową walkę w formule MMA. Dla weterana rosyjskich organizacji, będzie to historyczny występ przed własną radomską publicznością.

- Zapowiada się szczególny debiut, ponieważ Michał jest również trenerem klubu sportowego VIRTUS Radom. Całą karierę musiał czekać aby zaprezentować się przed swoimi ludźmi i jestem pewien, że będzie to jego emocjonalny start pod wieloma względami. Życzę mu powodzenia, ponieważ karierę obydwu braci Elsner śledzę, już od ich debiutu w MMA a więc od 2008 roku. Jest niewielu zawodników w Polsce, którzy mają na koncie aż 24 zawodowych walk. Nie znamy się osobiście ale życzę Michałowi owocnych i szczęśliwych przygotowań do gali TFL 12, bez kontuzji. - komentuje współorganizator TFL, Jacek Sarna.

Zawodowa Gala MMA, TFL 12, już 18 listopada w radomskiej Hali MOSiR. Bilety na galę dostępne w sprzedaży od 1 października na stronie www.tflmma.pl oraz w RADOMIU: Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia „ATLETA” Ul.Wałowa 8

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.