ZAPAŚNIK DOTKLIWIE POBIŁ POLICJANTÓW!

Reprezentant Polski w zapasach, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, 22-letni Erwin I. dotkliwie pobił policjantów, którzy przyjechali do interwencji w sprawie awantury domowej. Teraz zapaśnikowi WKS Śląsk Wrocław grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Do zajścia doszło w poniedziałek wieczorem w Lubsku. Kiedy policjanci otrzymali wezwanie do awantury domowej nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Ważący ponad 100kg Erwin I. do którego przyjechała policja to zawodowy żołnierz, a także reprezentant Polski w zapasach w stylu klasycznym. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów i nie chciał się uspokoić. Policjanci postanowili go obezwładnić, jednak ten nie zamierzał się poddawać i wypchnął razem z drzwiami jednogo z nich, a drugiego okładał pałką, którą wcześniej mu wyrwał. 

Choć przyjechało wsparcie, a całe zajście przeniosło się na podwórko, to nie Erwin I. nie zamierzał się poddawać. Ostatecznie policjanci obezwładnili agresywnego napastnika. Sąd na wniosek prokuratury umieścił zapaśnika w tymczasowym areszcie. Teraz wychowankowi Agrosu Żary grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności za czynną napaść na policjantów i zmuszanie siłą do odstąpienia od czynności służbowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.