TFL 12: DANIEL RUTKOWSKI WYSTĄPI W RADOMIU

Daniel Rutkowski (3-2), będzie kolejnym uczestnikiem Thunderstrike Fight League 12, która odbędzie się osiemnastego listopada w Radomiu.

Znany zapaśnik z Radomia - Rutkowski 18 listopada w rodzinnym mieście, stoczy swoją szóstą zawodową walkę w MMA na dwunastej osłonie TFL. Popularny 'Rutek' zadebiutuje w TFL i będzie to jego pierwsza walka w klatce przed własną publicznością. Reprezentant klubu Cross Fight Radom  w miniony weekend stoczył walkę na Angielskiej Gali One Top. Werdykt no contest i olbrzymi niedosyt tym bardziej, że dominowałem rywala w każdej płaszczyźnie. 'Pech! Dawać mi kolejnego przeciwnika na TFL w moim Radomiu!'  - mówi zdeterminowany Daniel Rutkowski. Niezwykle efektownie walczący zawodnik z Radomia zadał nieprzepisowe kopnięcie, a jego rywal nie był w stanie kontynuować walki.

Zawodowa gala TFL 12, już 18 listopada w radomskiej Hali MOSiR. Bilety na galę dostępne w sprzedaży od 1 października na stronie www.tflmma.pl oraz w RADOMIU: Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia 'ATLETA' Ul.Wałowa 8.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.