INVICTA FC 26: AGNIESZKA NIEDŹWIEDŹ ZAWALCZY O PAS

Trzydziestego listopada jest szykowana gala Invicta FC 26. W Las Vegas w walce wieczoru wystąpi nasza reprezentantka Agnieszka Niedźwiedź (10-0), która ma dostać wypracowaną walkę o pas wagi muszej. Mistrzynią aktualnie jest oczywiście niepokonana już od 3 lat Jennifer Maia (14-4-1).

Agnieszka wróciła do klatki po porodzie w poprzednim roku, gdy od razu podpisała kontrakt z prestiżową organizacją Invicta FC. Na 18 edycji spotkała się ostatecznie z Christine Stanley, którą pokonała pewnie na kartach punktowych. Następnie podopieczna Łukasza Chlewickiego pojawiła się w Karpaczu na Ladies Fight Night 4 w świetnym stylu przed czasem stopując Samare Santos. Reprezentantka Rio Grappling Kraków w tym roku w maju odnotowała najważniejszy sukces w karierze. Na 23 edycji nie było łatwo, ale zdecydowanie pokonała twardą Vanesse Porto.

Jenifer po swojej ostatniej porażce w największej żeńskiej organizacji na świecie odbudowała się na lokalnych galach w swoim kraju. Trzy zdecydowane zwycięstwa zapewniły jej mistrzowską szansę. Nastąpiło to w marcu poprzedniego roku, gdy po 5-rundowym boju pokonała Vanesse Porto. Maia w tym roku pierwszy raz obroniła swój tytuł ponownie po całym dystansie, ale tym razem niejednogłośną decyzją sędziów pokonała weterankę Roxanne Modafferi. Przypomnijmy, że zawodniczka z Curitiba swoje pojedynki toczy również w formule bosku tajskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.