WW R8: TOMASZ DRWAL vs VASIL DUCAR

Redakcja, Informacja własna

2017-10-09

Tomasz Drwal kontra Vasil Ducar w głównym starciu drugiej edycji Wieczoru Walk R8. 'Gorilla' chce dać publiczności show godne walki wieczoru, dlatego w swoim bokserskim debiucie postanowił zmierzyć się z bardzo groźnym rywalem.

- To ma być walka na zrzucenie rdzy po przerwie, ale jest to też walka wieczoru, a to zobowiązuje, więc to musi być show. Najlepiej zrzucę rdzę w starciu z młodym, twardym i utytułowanym już gościem, który pójdzie po prostu ze mną na stójkową wojnę. Życie jest za krótkie na walki, które nie są sportowym wyzwaniem - tak tę walkę skomentował Tomek.

A kim jest jego rywal? Vasil Ducar (27 lat, 190 cm) to znakomity kickbokser, zwycięzca prestiżowego turnieju KOK World GP z rekordem 30 zawodowych walk w tym 28 zwycięstw (15 KO), 1 remis i zaledwie 1 porażka. Ducar posiada też duże bokserskie doświadczenie. Jest mistrzem Czech w boksie olimpijskim, w którym łącznie stoczył 70 walk (60 zwycięstw). W boksie zawodowym może pochwalić się rekordem 4-0. Wszystkie walki wygrane przez KO.

Walka została zakontraktowana na 6 rund i nie będzie to żadne pokazowe starcie, a main event z prawdziwego zdarzenia, który sprawi, że publiczność zgromadzona w Małej Hali TAURON Arena Kraków w komplecie wstanie ze swoich miejsc! Poza Drwalem na karcie walk także m.in. Sebastian Kotwica i Michał Bobrowski. Łącznie 15 walk w tym 5 zawodowych i 10 semi pro. Fanów sportów walki w Krakowie czeka prawdziwe święto.

Dostępna jest już pełna pula biletów na to wydarzenie. Ceny biletów od 40 do 150 zł w pierwszym rzędzie. Bilety można rezerwować mailowo: biuro@szkolamma.pl lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 oraz 731 131 431. Odbiór rezerwacji oraz bezpośredni zakup możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00 w punkcie sprzedaży przy recepcji klubu Fitness Platinium Plaza i Szkoła Walki Drwala (CH Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków).