UFC ON FOX 26: POZNALIŚMY WALKĘ WIECZORU!

Szesnastego grudnia w Kanadzie odbędzie się gala UFC on FOX 26, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru. W niej zobaczymy starcie na szczycie kategorii półśredniej, w którym spotka się dwóch byłych mistrzów Robbie Lawler (28-11), i Rafael Dos Anjos (27-9). Zwycięzca tego pojedynku będzie najprawdopodobniej kolejnym pretendentem do tytułu.

'Ruthless' miał już za sobą dwie udane obrony pasa, gdy po emocjonujących walkach dalej siedział na tronie. 'Przyszła kryska na Matyska' na UFC 201, gdy dość niespodziewanie już w pierwszej rundzie znokautował go Tyron Woodley. Lawler postawił na zmiany, ale wstępnie jego walkę odwołano. Ostatecznie udała się na UFC 214, gdzie pewnie pokonał jednogłośną decyzją sędziów Donalda Cerrone.

Dla 'RDA' będzie to zapewne ostatni potencjalny przystanek przed szansą zdobycia tytułu w nowej kategorii wagowej. Anjos po dwóch porażkach z rzędu postanowił coś zmienić, co na razie daje świetne efekty. Rafael w Singapurze pewnie wypunktował Tareca Saffiedine, a właśnie w Kanadzie w pierwszej odsłonie poddał niebezpiecznego Neila Magny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.