RIZIN FF: SYLWIA JUŚKIEWICZ ODPADŁA Z TURNIEJU

Dzisiejszego ranka w Japonii odbyła się kolejne klimatyczna gala Rizin FF. Mamy przykre wiadomości, bo w pierwszej rundzie turnieju odpadła nasza reprezentantka Sylwia Juśkiewicz (7-5). Zawodniczka Ladies Fight Night musiała uznać wyższość Kanny Asakury (9-2), która wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Teraz 'Mała' zapewne będzie chciała odbudować się na grudniowej edycji LFN.

Walka zaczęła się bardzo spokojnie, a zawodniczka publiczności atakowała pojedynczymi niskimi kopnięciami. Sylwia była już bardziej aktywna, a Kanna po pierwszej nieudanej próbie obalenia poszła od razu po drugie. Japonka zmieniała pozycje i złapała głowę próbując naciskówki. Pod koniec pierwszej rundy Asakura ruszyła z mocnymi ciosami i zrobiła zdecydowaną przewagę.

W drugiej rundzie obie szukały szansy w wymianach bokserskich. Kanna dobrze trafiała w tempo i robiła wrażenie podbródkowym. Zawodniczka z Paraestra Matsudo ponownie w drugiej próbie wypracowała sprowadzenie. Juśkiewicz próbowała pracować ciosami nawet z dołu, ale było to trudno pod dobrym naporem Asakury.

Japonka po sześciu sekundach cieszyła się z udanego obalenia. Łodzianka wstała i ruszyła z mocnym atakiem, jednak Asakura od razu poszła w nogi. Zawodniczka z Chiby umiejętnie zaszła zza plecy i do końca walki szukała duszenia oraz pracowała ciosami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.