MALIGNAGGI ZMIERZY SIĘ Z MCGREGOREM? ROZMOWY TRWAJĄ

Paul Malignaggi zdradził, że istnieje szansa, iż dojdzie do jego potyczki na zasadach bokserskich z mistrzem UFC - Conorem McGregorem.

Pięściarz z Nowego Jorku przeszedł na emeryturę po marcowej porażce w ósmej rundzie z Samem Eggingtonem, ale podkreśla, że wróci na ring na jedną walkę - właśnie z McGregorem.

- Wiem, że Al Haymon rozmawia z Daną White'em. Jeśli chcą tej walki, to ją zrobią. Jak Haymon czegoś chce, to to realizuje. A jeżeli do tego pojedynku nie dojdzie, to tylko dlatego, że McGregor być może nie ma jaj, co nie byłoby wcale wielkim zaskoczeniem. Nie ma w tej chwili dla niego żadnej większej walki, coś takiego jak potyczka z Mayweatherem już się nie powtórzy - oznajmił.

Malignaggi przez pewien czas był sparingpartnerem McGregora przed sierpniową batalią z Mayweatherem. Panowie rozstali się jednak w złych stosunkach. Amerykanin miał Irlandczykowi za złe, że jego ludzie opublikowali w sieci filmy i zdjęcia sugerujące, że debiutujący w boksie McGregor miał na sparingach przewagę nad doświadczonym pięściarzem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.