WIECZÓR WALK R8: NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Czwartego listopada w Krakowie odbędzie się gala Wieczór Walk R8, a do karty walk zostały dodane nowe zestawienia.  

120 kg: Grzegorz Ciepliński vs Łukasz Brzeski

Łukasz Brzeski to jeden z największych prospektów wagi ciężkiej w Polsce. Efektownie walczący zawodnik Spartakus Team Zakopane i Szkoła Walki Drwala w zawodowym MMA może pochwalić się rekordem 3-0 z czego dwie ostatnie walki zakończył w pierwszych rundach przez TKO. Brzeski to silny i sprawny fizycznie stójkowicz, który nie lubi w klatce kalkulować i bardzo mocno ufa swojej szybkości i sile ciosu. Walka z Grzegorzem Cieplińskim będzie najtrudniejszym testem w jego dotychczasowej karierze i pokaże, czy ten utalentowany zawodnik jest w stanie na dobre namieszać w cieżkiej dywizji w Polsce.

Grzegorz Ciepliński, zawodnik Dragon Fight Club Sochaczew, mimo dopiero 25 lat można już nazwać weteranem tej kategorii wagowej. Na swoim koncie posiada 6 zwycięstw oraz 6 porażek i mierzył się już z wieloma czołowymi zawodnikami, a w ostatnim czasie pokonał przed czasem m.in. Łukasza Ćwikłę i Wojciecha Orłowskiego. Ciepliński to stylistycznie podobny typ zawodnika jak Brzeski. Do klatki wnosi bezkompromisowość i ciężkie ciosy, którymi w każdej akcji stara się znokautować swojego rywala. Takie zestawienie po prostu gwarantuje ogromne emocje i jest jednym z naszych faworytów do walki wieczoru!

61 kg: Jakub Jerzuchowski vs Miroslav Holub

Dla reprezentanta Szkoły Walki Drwala będzie to powrót do zawodowych startów po dwuletniej przerwie. Kuba rozpoczął profesjonalną karierę jeszcze jako nastolatek. Po zwycięstwie w debiucie przyszły dwie porażki, po których postanowił zrobić przerwę, by w pełni dojrzeć do zawodowych startów. Teraz zarówno psychicznie, jak i fizycznie jest gotowy, by namieszać w kategorii koguciej, a do oktagonu na pewno wniesie też swój nieszablonowy styl, który gwarantuje efektowną walkę.

Podobnym typem zawodnika jest Miro Holub. Dla młodego zawodnika PIT GYM LEVO A będzie to zawodowy debiut, ale nie robi to na nim żadnego wrażenia. "Siro" jest przekonany o swojej gotowości do zawodowych startów, a że w swoich półzawodowych startach pokazał, że nie lubi w klatce kalkulować, tylko szuka zwycięstwa przed czasem, powinniśmy otrzymać naprawdę widowiskowe starcie!

73 kg: Hubert Bodek vs Michal Cuja

Większość będą stanowić starcia utalentowanych juniorów reprezentujących Szkoła Walki Drwala oraz inne klubu z południa Polski, Czech i Słowacji. Ambicja, młodzieńcza brawura i spore już umiejętności, które pragną pokazać światu - w tych walkach możecie spodziewać się mnóstwa efektownych technik i ciągłych zwrotów akcji. Tym bardziej, że w części amatorskiej przyznamy kilka bonusów za najlepsze występy - po 500 zł każdy. Niby niewiele, ale juniorom na pewno się przyda i dodatkowo zmotywuje ich do pokazania pełni swoich umiejętności!

Kartę wstępną otworzy starcie Huberta Bodka reprezentującego Szkoła Walki Drwala i Michala Cuja ze słowackiego PIT GYM LEVO A. Obaj mają po 18 lat, 180 cm, 73 kg, są utalentowani. Dla Michala będzie to debiut w MMA. Hubert ma już na swoim koncie dwie walki (1-1).

66 kg: Maciej Szmalec vs Filip Lampaski 

Kolejnym ciekawym zestawieniem na karcie wstępnej będzie walka ulubieńca krakowskiej publiczności Macieja Szmalca reprezentującego Szkoła Walki Drwala z bardzo zdolnym i doświadczonym już, jak na swój młody wiek, Filipem Lamparskim z DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała,

Walka zapowiada się naprawdę efektownie. Obaj zawodnicy czują się równie dobrze zarówno w stójce, jak i w parterze przez co trudno przewidzieć przebieg tego starcia. Obaj mają też ogromne serce do walki i to jego najbardziej słuchają się w swoich pojedynkach.

70 kg: Dominik Wydra vs Jakub Paździor 

Dominik Wydra-Jakub Paździor to kolejne starcie na karcie wstępnej, które powinno przynieść mnóstwo emocji! Dominik Wydra to jeden z juniorów reprezentujących Szkoła Walki Drwala. Ma na swoim koncie dwa starty (bilans 1-1), w których pokazał bezkompromisowość i efektowny styl. Jesteśmy pewni, że 4 listopada będzie podobnie. Dla jego przeciwnika, starszego o kilka lat Jakuba Paździora, zawodnika Oświęcimski Klub MMA będzie to debiut w MMA, ale ma na swoim koncie kilka walk bokserskich, w których pokazał, że najlepiej czuje się w twardych walkach, idąc cios za cios z rywalem i dążąc do jego przełamania. 

77 kg: Bartosz Kowal vs Michał Krawyczk

W kolejnym ciekawym starciu zmierzą się ze sobą Bartosz Kowal i Michał Krawczyk. Kowal to kolejny z 18-latków reprezentujących Szkoła Walki Drwala. Młody zawodnik posiada znakomite warunki fizyczne i ma na koncie dużo sukcesów w kategoriach juniorskich. Ulubieniec krakowskiej publiczności nie był zadowolony ze swojego ostatniego występu i teraz zapowiada, że bogatszy o to doświadczenie, pokaże pełnię swoich możliwości.

Dla starszego o kilka lat Michała Krawczyka, zawodnika Legion Team Tarnów będzie to jeden z pierwszych startów w MMA, ale przed tym starciem jest pewny siebie. Michał posiada równie dobre warunki fizyczne jak jego rywal, co czyni to starcie jeszcze ciekawszym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.