UFC: SALIM TOUAHRI PODPISAŁ KONTRAKT!

Udało się Salim Touahri (10-1), będzie kolejnym naszym reprezentantem, który zadebiutuje w największej federacji na świecie. Kontuzji w ostatniej chwili doznał dobrze znany w naszym kraju Jim Wallhead (29-11), a podopieczny Łukasza Chlewickiego od razu zaproponował, że go zastąpi. Zostało to wysłuchane i już w sobotę na UFC Fight Night 118 zobaczymy go w Gdańsku. Zadanie łatwe nie będzie, bo przecież zawalczy z solidnym Warlleyem Alvesem (10-2), który niewątpliwie będzie dobrym testem.

'Grizzly' wrócił już po kontuzji i był w treningu czekają na poważną ofertę, która stała się teraz faktem. Salim po pierwszej zawodowej porażce odnotował kolejne pięć zwycięstw z rzędu. W poprzednim roku w Toruniu na Xcage 9 zaskoczył w świetnym stylu stopując doświadczonego Matta Inmana. Na koniec udał się wreszcie debiut w federacji Tech-Krep FC, ale do walki z niepokonanym Yaroslavem Amosovem nie doszło. Salim ostatecznie spotkał się z Bayzet'em Khatkhohu, którego efektownie w pierwszej odsłonie znokautował.

Brazylijczyk początki w amerykańskim gigancie miał wymarzone, gdy w trzeciej rundzie poddał Marcio Alexandra, a wypunktował Alana Joubana. Następnie Alves pod koniec drugiej rundy przed własną publicznością pokonał Nordine Taleba, a na UFC 194 w niecałe dwie minuty poddał Colby Covingtona. Poprzedni rok nie należał do udanych dla Warlley'a, który doznał pierwszych porażek z rąk Bryana Barbereny i Kamaru Usmana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.