EXTREME FIGHT CAGE 6: POZNALIŚMY WALKĘ WIECZORU

Czwartego listopada w Ełku odbędzie się już szósta edycja Extreme Fight Cage. W walce wieczoru pojawi się Damian Zorczykowski (2-1), który tym razem w umownym limicie 68,5 kg zmierzy się z Dzianisem Luchnikau (0-1), o którym za dużo powiedzieć nie można. I tym razem Krzysztof Biernacki ma plan dostarczenia dużej ilości emocji kibicom z Mazur.

Damian co najważniejsze jest trener w klubie Fight Club Łomża, w którym wyłania i pracuje nad nowymi młodymi talentami. Łomżanin swoje doświadczenie wypracował na wielu zawodach grapplingowych jaki MMA. Do tego wyjazd zagranice, gdzie szkolił się pod okiem Gunnara Nelsona czyli czołowego zawodnika kategorii półśredniej na świecie. Zorczykowski w poprzednim roku wrócił do zawodowej kariery. Była to gala Extreme Fight Cage 4/PLMMA 68, gdy przed własną publicznością błyskawicznie, bo w 25 sekund poddał Roberta Collinsa. W tym roku Damian pojawił się na kolejnej edycji Extreme Fight Cage, gdy w Grajewie również szybko przed czasem pokanał Artema Busareva z Białorusii.

Fighter z Grodna jest bardzo zmobilizowany, aby wrócić na tor zwycięstw i odnotować pierwsze zwycięstwo zawodowe. Białorusin zadebiutował w tym roku na gali Armia Fight Night 1. Wystąpi w zastępstwie w Siedlcach, gdy szybko w pierwszej rundzie poddał go (kluczem na rękę) Dominik Chmiel znany wszystkim jako wielokrotny Mistrz Polski Służb Mundurowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.