UFC FIGHT NIGHT 116: DARREN TILL SZOKUJE ŚWIAT!

W walce wieczoru Darren Till (16-0-1), niewątpliwie zaszokował świat swoją świetną dyspozycją. Mało kto spodziewał się takiego zakończenia, ale jednak Brytyjczyk potwierdził, że jest jedną z nowych gwiazd wagi półśredniej. W tym starciu już pod koniec pierwszej rundy znokautował faworyzowanego Donalda Cerrone (32-10), który przecież jest w ścisłej czołówce. Trzeba przyznać, że zawodnik reprezentujący również barwy Brazylii ma nieunikalny styl i jest on dość podobny do Conora McGregora.

Till od początku ruszył do przodu i wywierał presję. Świetna praca na nogach oraz timing pozwolił mu karcić rywala mocnymi ciosami. 'Cowboy' był coraz bardziej naruszony, więc poszedł po sprowadzenie. Udało się, ale na bardzo krótko, a kolejne próby były niepowodzeniem. Darren robił już coraz większą przewagę aż po kolejnym uderzeniu Cerrone padł na deski. Seria uderzeń i sędzia był zmuszony przerwać ten co ciekawe nierówny pojedynek!

Tuż po walce kibice i sam Darren Till 'eksplodowali' ze szczęścia. W rozmowie z Danem Hardy przyznał, że od samego początku wierzył w siebie i tym razem był również pewny swego. Na koniec rzucił wyzwanie dla mocno bijącego Mike'a Perry (11-1), który był dzisiejszym gościem specjalnym. Amerykanin nie był z tego zadowolony i doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy tymi zawodnikami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.