KSW: GAMROT WYKLUCZA TRZECIE STARCIE Z PARKE

Mateusz Gamrot (13-0) był bardzo mocno zdenerwowany faktem, że tak zakończyła się jego druga walka z Normanem Parke (23-6-1). Trzeba przyznać, że walka zakończyła się w dość kontrowersyjny sposób. Chyba nikt się nie zdziwi jak powiem, że winna stoi również po stronie sędziego. Po pierwszym 'faulu' powinno być ostrzeżenie, a przy drugim odjęcie punkty. Sędzia, jednak nie zrobił tego, a walka na długo zapadnie nam w pamięci. Szkoda też 'Gamera', bo wylany na niego hejt jest niezrozumiały.

- Norman jest zwykłą dziewczyną bez charakteru. Był to ferwor walki może drasnąłem, gdzieś go w rzęsy, ale doskonale widział na oko. Miał siłę krzyczeć, odepchnąć Borysa Mańkowskiego, a nie miał siły ze mną walczyć. To jest jakaś kpina i żart. Nie ma on jaj, charakteru, mózgu, niczego on nie ma. Już wcześniej stracił u mnie szacunek, a teraz nie chcę go nawet widzieć - zapewnia 'Gamer'.

Po tym pojedynku wydawało się wszystkim, że teraz dojdzie do ich trzeciego starcia. Odmienne zdanie ma sam mistrz i jego kolega Borys Mańkowski (19-6-1).

- Nie będę z nim walczył po raz trzeci. A po co? Oglądnij sobie pierwszą walkę i drugą! Trzeci raz mam z nim wygrać? Ja już bym go teraz tu ubił, ale nie mam konieczności takiej. Wygrałem z nim dwa razy i już nie potrzebuje znowu się z nim wyzywać, przepychać.. - powiedział zdenerwowany Mateusz Gamrot.

- W pierwszej rundzie zrealizowaliśmy cały plan, w drugiej też wszystko wchodziło. Parke wyglądał coraz gorzej. Najpierw nie zrobił wagi, bo nie chciał się zajechać do końca. Nawet jeśli dostał palec to nadal powinien te minimum 5 minut powinien dochodzić do siebie. Niektórzy się prują jak ich lekarz nie dopuszcza do walki, ale on sam stwierdził, że jest coś nie tak także słabo. Szczerze? Pier**** tą trzecią walkę! 'Gamer' go zmasakrował, wygrał pierwszą, wygrał drugą i co teraz ma bić się z gościem, który przegrał te starcia, jak dla mnie. Mistrz bije się z ludźmi, którzy wygrywają, a nie przegrywają! - apeluje 'Tasmański Diabeł'. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.