DSF: DANIEL OMIELAŃCZUK ZAWODNIKIEM FEDERACJI

Dziś o godzinie 13:00 w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie odbędzie się Oficjalna Ceremonia Ważenia przed jutrzejszą galą DSF Kickboxing Challenge 11. Przy tej okazji dziennikarze i kibice będą też mogli się spotkać z najnowszym nabytkiem federacji - Danielem Omielańczukiem, który właśnie ogłosił podpisanie kontraktu z DSF KC i chętnie odpowie na pytania.

– Jestem szalenie podekscytowany perspektywą nawiązania dłuższej współpracy z najlepszą federacją kickboxingu w Polsce – wyznaje 35-letni Omielańczuk, do niedawna związany ze światowym gigantem MMA – federacją UFC. – Wywodzę się z kickboxingu, więc to dla mnie powrót do korzeni! Już wkrótce zobaczycie mnie w Polsce na gali DSF. Muszę tylko pamiętać, żeby nie przenosić walki do parteru! – mówi warszawski zawodnik.

Ceremonia ważenia to także ostatnia możliwość porozmawiania z bohaterami meczu międzynarodowego Polska-Francja oraz gwiazdami jutrzejszej imprezy – m.in. kończącą zawodową karierę królową polskiego kickboxingu Dorotą Godziną oraz debiutującym w DSF tegorocznym złotym medalistą World Games 2017 we Wrocławiu – Dawidem Kasperskim.

11 pasjonujących walk na 11. numerowaną odsłonę DSF Kickboxing Challenge! Wyczekiwany debiut tegorocznego mistrza World Games Dawida Kasperskiego, pożegnanie legendarnej Doroty Godziny i hitowy mecz międzynarodowy Polska-Francja – to wszystko kibice sportów walki zobaczą już jutro na gali DSF Kickboxing Challenge w Arenie Ursynów w Warszawie. Nie chcecie tego przegapić!

9 pojedynków w K-1 (w tym walka o mistrzostwo DSF) oraz starcia w formułach Muay Thai i Full Contact, gwiazdy polskiego i zagranicznego kickboxingu w jednym ringu. W najtrudniejszym z dotychczasowych meczów międzynarodowych, które towarzyszą każdej numerowanej gali DSF KC, biało-czerwone barwy reprezentować będą m.in. zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej Michał Turyński, ponad dwumetrowy kolos Tomasz Klimiuk i niepokonany mistrz DSF w formule Full-Contact – Łukasz Wichowski.

W arcyciekawym eliminatorze o prawo walki z czempionem kategorii -65 kg Janem Lodzikiem rywalizować będą Mateusz Rajewski i Aleksander Kalicki, a po ich starciu zostaną już tylko występy najlepszych z najlepszych. Po raz ostatni na zawodowym ringu walczyć będzie królowa polskiego kickboxingu Dorota Godzina. Zmierzch jednej legendy może oznaczać narodziny kolejnej – główną atrakcją imprezy będzie debiut Dawida Kasperskiego, który w wielkim stylu zdobył w tym roku złoto 10. Światowych Igrzysk Sportowych (The World Games 2017) we Wrocławiu.

OTO PEŁNA KARTA WALK DSF KC 11:

Walka nietelewizyjna (3 x 3 min)
1. K-1 (-71 kg) Tomasz Brotoń vs Nikolay Kozeleckiy

Walka Muay Thai (3 x 3 min)
2. M-T (-71 kg) Kamil Piątkiewicz vs Cezary Zugaj

Międzynarodowy mecz Polska-Francja
3. K-1 (-86 kg) Maksymilian Bratkowicz vs Henry Florian
4. K-1 (-75 kg) Marcin Mazurkiewicz vs Mimoun Zahafi
5. F-C* (-81 kg) Łukasz Wichowski vs Ibrahim Fettar
6. K-1 (+91 kg) Tomasz Klimiuk vs Tomy Blanco
7. K-1 (+91 kg) Michał Turyński vs Mouniman Kevin

Walki rankingowe w K-1
8. K-1 (-65 kg) Michał Królik vs Pavel Douhi
9. K-1 (-65 kg) Mateusz Rajewski vs Aleksander Kalicki

Co-Main Event (walka o mistrzostwo DSF Kickboxing Challenge)
10. K-1 (-56 kg) Dorota Godzina vs Sylwia Kaliś

Main Event – WALKA WIECZORU
11. K-1 (-86 kg) Dawid Kasperski vs Boubaker El Bakouri

* Walka w formule Full Contact zakontraktowana na 4 rundy po 2 minuty. Wszystkie pozostałe walki (K-1 oraz Muay Thai) odbędą się na dystansie 3 rund po 3 minuty

Bilety na DSF Kickboxing Challenge 11 w cenie od 50 PLN są dostępne w serwisie eventim.pl. Otwarcie bram o godzinie 18:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.