KSW 41: TOMASZ NARKUN ZAWALCZY W KATOWICACH?

Wszystko na to wskazuje, że Tomasz Narkun (14-2) dwudziestego trzeciego grudnia stanie do swojej czwartej próby obrony pasa kategorii półciężkiej. 'Żyrafa' na swoim koncie społecznościowym zdradził, że bardzo możliwa jest jego walka w Katowickim Spodku. Teraz pytanie kto następny?

W Polsce aktualnie nie ma po kogo sięgnąć, ponieważ wszyscy są gdzieś zakontraktowani, albo po prostu w obecnej chwili nie należy im się tak duża szansa. Zaskoczył ostatnio Chris Fields (12-7-1) pewnie pokonując Michała Fijałkę (16-7-1), ale to zdecydowanie za mało, aby dostać taką szansę. Najprawdopodobniej logicznym posunięciem będzie kolejny debiutujący zawodnik w organizacji, który będzie oczywiście zagranicy.

- Pamiętacie KSW 32 w Londynie?! Ja pamiętam to doskonale, a właśnie dziś mija dokładnie 2 lata od wywalczenia mojego pasa mistrzowskiego! Obroniłem go już trzy razy i wszystko wskazuje na to, że w 23 grudnia na KSW 41 będzie moja czwarta obrona! Macie kogoś na celowniku z kim mógłbym się zmierzyć? - napisał na swoim koncie społecznościowym zawodnik ze Szczecina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.