UFC 217: WALKA MICHAŁA OLEKSIEJCZUKA ODWOŁANA!

Michał Oleksiejczuk (12-2) dziś z soboty na niedzielę nie pojawi się ostatecznie na UFC 217, gdzie miał zmierzyć się z Ionem Cutelabą (13-3) w Madison Square Garden. Jest to wielki nie fart Polaka, bo próbki przebadane 18 i 19 października wykazały, że jego oponent ma w organizmie zakazane substancje. Załamanie regulaminu zapewni mu zawieszenie i karę, lecz musimy poczekać co wykażą próbki B.

- Deja vu. Drugi raz w NY, drugi raz walka odwołana w dniu ważenia. Robimy wszystko, żeby Michał zawalczył jeszcze w tym roku - napisał Paweł Kowalik z MMA Cartel.

- Przykro mi jest bardzo z tego powodu, że walka się nie odbędzie. Niestety tak czasem jest, ja sobie do zarzucenia nic nie mam. Jak będę miał więcej szczegółów to na pewno coś się pojawi. Chciałem zawalczyć dla was, chciałem pokazać, że jestem wstanie z nim rywalizować i walkę wygrać, bo po to tu przyjechałem. Przykro, bo włożyliśmy dużo pracy wraz z całym teamem, pracowaliśmy na to wszystko ciężko. Ja jeszcze do końca w to nie wierzę. Zawsze, gdzieś tam myślałem, że jak ciężko się pracuje to szczęście jednak sprzyja, a tutaj wychodzi inaczej - powiedział rozczarowany Michał ''Lord'' Oleksiejczuk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.