JĘDRZEJCZYK NA GORĄCO DLA ESPN PO PORAŻCE

To była prawdziwa sensacja. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk już w pierwszej rundzie podczas gali UFC 217. Tuż po walce Polka udzieliła emocjonalnego wywiadu dla telewizji ESPN. Zobaczcie co powiedziała.

Jędrzejczyk tuż po stracie mistrzowskiego pasa UFC w wadze słomkowej natychmiast opuściła oktagonu. Na pierwsze rozmowy zebrała się dopiero po kilkunastu minutach, kiedy to udzieliła wywiady dziennikarzowi telewizji ESPN.

Ze łzami w oczach mówiła o przyczyna porażki i swojej przyszłości. - Od początku nie mogłam złapać odpowiedniego dystansu, co mnie zaskoczyło. Jeśli ktoś nigdy nie walczył w oktagonie, czy ringu, to nie zdaje sobie sprawy, jak to jest otrzymać cios. Odcięło mnie. Nie będę spuszczała głowy, bo przegrałam. Wrócę silniejsza - powiedziała Jędrzejczyk.

- Przed każdą walką wyobrażam sobie swoje zwycięstwo w głowie. W walce może wydarzyć się wszystko, tym razem przytrafiło się to mi. Co dalej? Nie wiem. Teraz wrócę do Polski, odpocznę, spędzę trochę czasu z rodziną i bliskimi. Za tydzień lub dwa porozmawiamy o mojej przyszłości - dodała Polka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.