WŁAŚCICIELE KSW I FEN REAGUJĄ NA PRZEGRANĄ JJ

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-11-06

Z soboty na niedzielę doszło do wielkiej niespodzianki, bo kto by się spodziewał, że Joanna Jędrzejczyk (14-1) przegra tak szybko z Rose Namajunas (7-3). W internecie na byłą mistrzynię od razu wylał się kubeł pomyj, co jest kompletnie niezrozumiałe. 'Kibice' dostrzegli, że Joanna nie ma pokory i widać u niej brak szacunku do przeciwniczki. Trzeba jednak nadmienić, że wcześniej tego problemu nie było, a pojawił się w momencie pierwszej przegranej. Jest to na prawdę zła sytuacja i swoje zdanie już opublikował chociażby Maciej Kawulski, czy Paweł Jóźwiak czyli właściciele dwóch największych organizacji w naszym kraju.

- Do wszystkich internetowych ekspertów i znawców karmy!!!! Wiecie, że nie mam interesu promować gwiazd innych organizacji ale to co wyprawiają wyżej wspomniani sprawia, że jest mi wstyd. Jak można przeoczyć fakt, że jako kraj jesteśmy ogromną kopalnią talentów w sportach walki. Od lat nasi rodacy przywozili medale i najwyższe trofea tej dziedziny z całego świata. Joanna Jędrzejczyk to jedna z tych osób. To bez wątpienia jedna z najlepszych zawodniczek P4P na świecie. Czemu przeszkadza nam nagle jej styl bycia, czemu nagle uznaliście, że ta przegrana to kara za zbyt zuchwałą postawę. Czemu nagle nie podoba nam się, że jest zbyt pewna siebie. Czemu się od niej odwracacie. Czy Irlandia odwróciła się kiedykolwiek od Conora po jego przegranych? Czy nagle Irlandczykom zaczęło przeszkadzać, że jest wygadany? Jeśli chcesz utrzymać się na szczycie to musisz wierzyć w siebie. Jeśli chcesz być mistrzem to musisz myśleć, mówić i żyć jak mistrz. Joanna robi wszystko to co musi aby walczyć o własne marzenia. Robi to najlepiej jak umie i wiecie co: cholernie dobrze jej to wychodzi. Za to gdzie jest, za to skąd spadła i za to gdzie będzie się teraz wdrapywać należy jej się ogromny szacunek. Pomyślcie o tym zanim znów z łatwością cechującą ludzi, którzy nigdy nie zrobili niczego co byłoby poddane masowej ocenie, napiszecie kolejny filozofujący post o karmie - napisał Maciej Kawulski.

- Wszystkim internetowym znawcom MMA, którzy teraz falą hejtu zalewają nasza Mistrzynie proponuje chwile refleksji i zastanowienia się nad swoim wieśniackim postępowaniem! My Polacy powinniśmy być dumni z tego, że nasza rodaczka zaszła tak daleko w najlepszej organizacji na świecie i przyczyniła się do popularyzacji naszej ukochanej dyscypliny w Polsce! Dumni po zwycięstwie i wierni po porażce - zapewnia Paweł Jóźwiak.