MISTRZ OLIMPIJSKI W PWPW KLZ!

Mistrz olimpijski z Aten, Aleksiej Miszin to nowy nabytek AZ Supra Brokers Wrocław, który już w najbliższym czasie będzie mógł zadebiutować w PWPW Krajowej Lidze Zapaśniczej. 

Sezon PWPW KLZ 2017/2018 nabiera rozpędu, a przed nami zbliża się runda rewanżowa w fazie grupowej. Drużyny PWPW KLZ wykorzystują czas na kolejne transfery. Dotychczas z tej możliwości skorzystały dwie zapaśnicze ekipy z grupy "B" PWPW KLZ. Lider grupy "B" AZ SUPRA BROKERS Wrocław, już w najbliższym meczu z KS Budowlani Łódź, będzie walczył w swoim składzie z Mistrzem olimpijskim Aleksiejem Miszinem (Rosja). 38-latek w tym roku był trzeci podczas mistrzostw Rosji w kategorii do 85kg. w rundzie rewanżowej, może też startować w wadze do 98 kg. Kolejny transfer AZ SUPRA BROKERS Wrocław, to wicemistrzyni Świata z roku 2017, Aline Focken (Niemcy). Zawodniczka z Niemiec, może z powodzeniem rywalizować w wadze 69 kg i 75 kg.

Na wzmocnienie zdecydowała się również ekipa KS Budowlani Łódź, którzy do swoich szeregów dokoptowali Ormianina Artura Shahinyana. Zawodnik z Armenii w tegorocznych Mistrzostwach Świata zajął XI m. w kategorii wagowej do 85 kg. Wydaje się, że może rywalizować też w kategorii wagowej do 98 kg. Łodzianie w składzie z reprezentantem Armenii, stają się kandydatem do awansu z grupy, do rozgrywek play-off.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.