ZAWODNICY MMA PO MISTRZOSTWACH POLSKI BJJ

W weekend w Poznaniu miały miejsca XIII MIstrzostwa Polski, a na nich widzieliśmy sporo zawodników mieszanych sztuk walki. Wydarzenie trwało dwa dni i była to wielka gratka dla fanatyków brazylijskiego ju-jitsu. W kategorii 100,5 kg nie mogło być inaczej! Swój złoty medal zdobył Tomasz Narkun znany wszystkim jako mistrz wagi półciężkiej w organizacji KSW. 'Żyrafa' od zawsze, gdy pojawiał się w klatce prezentował na początku głównie swoje spore zaplecze parterowe, ale także w ostatnich walkach poddawał swoich przeciwników w świetny sposób.

To nie był koniec dobrych wieści dla Szczecina, ponieważ w wadze do 76 kilogramów swoim złotem mógł pochwalić się Mateusz Rębecki. Przypomnijmy, że 'Chińczyk' nie tak dawno wrócił po dłuższej przerwie i ponownie prezentował swoją obiecującą formę na gali Fight Exclusive Night.

Srebrne medale powędrowały do młodego i perspektywicznego Jakuba Wikłacza, ostatnio zaskakującego swoją walką i zapowiedzią - Marcina Sianosa oraz kolejnego podopiecznego Piotra Bagińskiego - Kamila Gniadka. Na trzecim miejscu stanęli również Norbert Węgrzyn i Maciej Rożański, którzy również mogą cieszyć się z miejsca na podium.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.