LFN CAMP: PODSUMOWANIE CZTERECH DNI PRACY

Wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w kick-boxingu, pionierka polskiej kariery bokserskiej kobiet – Iwona Guzowska oraz międzynarodowy Mistrz KSW wagi ciężkiej – Marcin Różalski, poprowadzili przygotowania polskich zawodniczek do grudniowej gali Ladies Fight Night.

Wczoraj zakończył się już czwarty obóz sportowy dla zawodniczek Ladies Fight Night, ale również nie zabrakło na nim innych fighterek, zaproszonych specjalnie przez federację. Na treningach pojawiły się m. in.: Katarzyna Lubońska, Sylwia Juśkiewicz, Basia Nalepka, Izabella Badurek, Marta Waliczek, Hania Gujwan, Małgosia Dymus, jak również powracająca po ciężkiej kontuzji Weronika Zygmunt. Obóz został podzielony na dwie części. Spotkanie rozpoczęła Mistrzyni Kick-boxingu Iwona Guzowska, natomiast kolejne dwa dni należały do Marcina Różalskiego. Dziewczyny pod okiem Mistrzów doskonaliły swoje umiejętności. Dzięki zaproszonym trenerom weszły w BPS (bespośrednie przygotowania startowe). Treningi były bardzo wymagające pod względem technicznym i motorycznym. Dodatkową atrakcją i nowością był trening mentalny przeprowadzony przez Iwonę Guzowską.

Cały obóz przebiegał w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, co spowodowało większe zżycie się wszystkich dziewczyn, jak również dało im siłę do dalszych działań, w tym co dla nich najważniejsze.

Natalia Leciejewska o obozie: Iwona Guzowska pokazała jak pracować nad wytrzymalością i swoją głową, Różal zaś pokazał więcej technik i “myków”, które choć na pozór banalne, mogą sprawdzić się w walce”.

Grudniowa gala Ladies Fight Night „Double Trouble”
Zapraszamy wszystkich na nasze dwie najbliższe, grudniowe gale LFN 7 i LFN 8, promowane pod wspólną nazwą “DOUBLE TROUBLE”. Drugie urodziny obchodzić będziemy już 15 i 16 grudnia 2017 w Łodzi. Rejestracja wejściówek na naszej odświeżonej stronie www.lfn.com.pl od 15 listopada 2017r. Dla tych, którym się nie uda przypomninamy o darmowym streamingu na naszej stronie www, jak również na Facebooku LFN. Zapraszamy serdecznie!

Terminy “Double Trouble”:
LFN 7 – 15 grudnia 2017
LFN 8 – 16 grudnia 2017

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.