JĘDRZEJCZYK PRZECZUWA REWANŻ

Joanna Jędrzejczyk wciąż nie może otrząsnąć się po weekendowej porażce podczas gali UFC 217 z Rose Namajunas. W wywiadzie dla Przeglądu Sportowego przeczuwa rewanż i to w niedługim czasie.

Choć trudno uświadomić jej sobie, że przegrała w takim stylu, jednak z wielką klasą zachowuje się nasza mistrzyni. Joanna Jędrzejczyk udziela kolejnych wywiadów, a w jednym z nich dla Przeglądu Sportowego już teraz mówi, że przeczuwa rewanż z Namajunas.

- Gdy wracałam z konferencji prasowej, spotkałam Danę White’a. Wzruszyłam się. Chciałam iść dalej, ale zatrzymał mnie i przytulił. Powiedział: „Bardzo szanuję cię za to, że przyszłaś do dziennikarzy mimo przegranej, za całokształt. Wszyscy cię tu uwielbiamy. W przyszłym tygodniu musimy porozmawiać. Wszystko będzie dobrze”. A więc przeczuwam, że będzie rewanż. Jeśli nie, to nie będę płakać. Jestem prawdziwą wojowniczką i znajdę drogę, która drugi raz zaprowadzi mnie na szczyt.

Chwilę później dodaje, że jest gotowa na tą walkę. - Nadal mam w swoim arsenale wszystko, co pozwoli mi zrewanżować się Namajunas i odzyskać tytuł. Głęboko wierzę, że tak się stanie.

Pełny wywiad TUTAJ

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.