KAROLINA OWCZARZ BĘDZIE WALCZYĆ W MMA

Karolina Owczarz dziennikarka Polsatu Sport zadeklarowała, że wraca na scenę, ale nie w takiej formule jak każdy mógł się spodziewać. Polka znana jest ze startów w boksie, ale swoich sił będzie próbowała w mieszanych sztukach walki, więc zainteresowanie organizacjami w naszym kraju jest pewne.

Zawodniczka pochodząca z Łodzi okazała się Mistrzynią Polski Juniorek oraz uczestniczką reality-show telewizji meksykańskiej „Reto de campeonas”. To nie koniec osiągnięć Karoliny, która zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w roku 2011 oraz brązowy medal w 2010. Owczarz próbowała również swoich sił w zawodowstwie, gdzie odnotowała cztery zwycięstwa, a w 2013 postanowiła zawiesić rękawice na kołku.

- Po cudownych pięciu latach w stacji, której zawdzięczam właściwie wszystko, powróciły instynkty sportowe. Pragnę znów poczuć te adrenalinę, wyjść na arenę sportową. Jestem niezmiernie wdzięczna dyrektorowi stacji panu Marianowi Kmicie za umożliwienie mi tego. Kiedy tylko poszłam na pierwszy trening MMA, od razu poczułam, że chcę to robić. Pracuję teraz w sali treningowej 6 dni w tygodniu, co sprawia mi niebywałą radość. Każdego dnia chcę być lepsza. Podjęłam decyzję, że na pewno chcę spróbować swoich sił w klatce, pytanie tylko gdzie i kiedy - powiedziała 24-latka dla Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.