ŚRODOWISKO BOKSERSKIE BRONI JĘDRZEJCZYK

Polskie środowisko bokserskie, w osobach trenera Zbigniewa Raubo i pięściarzy Macieja Sulęckiego i Michała Żeromińskiego jednoznacznie stanęło po stronie Joanny Jędrzejczyk. Sportowcy, którzy byli gośćmi programu „Fighters”, w gorzkich słowach podsumowali reakcję kibiców po niespodziewanej porażce byłej mistrzyni na gali UFC 217 w Nowym Jorku.

- Bardzo zabolały mnie słowa, że Joannie się to należało. Takie rzeczy mówi i pisze stado baranów. Ona sportowi poświęciła całe swoje życie, wyjechała do USA, ciężko pracowała, była niepokonana. To jej pierwsza porażka. Hejt był, jest i będzie. Nie uważam jednak, że to ludzie którzy mają coś do powiedzenia hejtują. Robią błazny, nieudacznicy, ludzie którzy są niespełnionymi sportowcami albo biznesmenami. - podsumował zachowanie kibiców Maciej Sulęcki.

- To jest typowo polskie, że chwalą cię, kiedy idzie wszystko dobrze. Nikt z kibiców nie wie, ile Aśka wkłada w ten sport pracy. - mówił Michał Żeromiński.

- Przed walką postawiłbym każde pieniądze, że Joanna wygra. Znam Jędrzejczyk osobiście, wiem jak się zachowuje przed walką, wiem jakim szacunkiem darzy rywalki, trenerów i ludzi tego sportu. Joasia z promocją walki chyba trochę przesadziła, ale to nie jest żaden powód by ją obrażać, czy psy na niej wieszać. Jestem mocno zdziwiony reakcją kibiców. - mówił legendarny polski trener Zbigniew Raubo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.