BABILON MMA 2: KAMIL ONISZCZUK vs PAWEŁ CELIŃSKI

Drugiego grudnia odbędzie się gala Babilon MMA 2, a do karty walk zostało dodane kolejne ciekawe starcie młodych wilków! W kategorii półśredniej niepokonany Kamil Oniszczuk (3-0) podejmie powracającego na dłużej Pawła Celińskiego (3-3). Przypomnijmy, że drugą galę organizowaną przez Tomasza Babilońskiego będziemy mogli zobaczyć na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Fight.

Reprezentant Ankosu zadebiutował w poprzednim roku na Soul FC 4 pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując Bartosza Siwka. Następnie na Gali Sportów Walki w Międzychodzie 7 w trzeciej odsłonie zastopował Dominika Szalczyka. W tym roku wystąpił w czerwcu, gdy w walce wieczoru wystąpił na lokalnej gali MMA Way. Po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Pawła Szaje.

Olsztynianin swoją przygodę zaczął już w roku 2010 pokonując na punkty Tymoteusza Pledziewicza. Następnie przegrał z Piotrem Wołowikiem oraz wypunktował Michała Boduszka. Celiński nie miał dobrej passy, ponieważ na Arenie Berserkerów pod koniec pierwszej odsłony zastopował go Albert Odzimkowski, a w Legionowie w taki sam sposób Daniel Rajca. Paweł wrócił w tym roku po prawie trzech latach przerwy na FIWE szybko zapewniając pierwszą przegraną w dorobku Patryka Ruty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.