BABILON MMA 2: MICHAŁ ORKOWSKI vs ŁUKASZ ŁYSONIEWSKI

Drugiego grudnia w Legionowie odbędzie się gala Babilon MMA 2. Nowym zestawieniem zostało starcie w kategorii królewskiej, w którym Michał Orkowski (3-1) skrzyżuje rękawice z Łukaszem Łysoniewskim (0-3). Przypomnijmy, że całe wydarzenie będzie transmitowane na Polsat Sport i Polsat Sport Fight.

Reprezentant Hunter MMA zadebiutował w roku 2016 szybkim zwycięstwem nad Kacpra Palinskiego. Obecny rok dla Orkowskiego będzie owocny, ponieważ to już jego czwarta walka. Polak na Dragon Fight Night 2 szybko pokonał Vardana Movsisyana, a na Szarży MMA 3 doznał pierwszej przegranej w rekordzie z rąk Stanislava Khmilkovski'ego. W ostatnim starciu pojawił się w Niemczech na gali Sprawl&Brawl MMA 6 w nie całe dwie minuty poddając Bena Abwubi.

Zawodnik Fight Club Łódź swoją przygodę z zawodową karierą zaczął w 2014 roku, gdy na PLMMA 30 na początku drugiej rundy zastopował go Filip Toe, a na 2nd Warriors Fight Night wypunktował Jakub Beresiński. Łukasz próbował odbudować swój rekord w Koszalinie na MGSWM 5, ale starcie z Andrzejem Kulikiem zakończyło się decyzją NC (walką nieodbytą). Łysoniewski po prawie dwóch latach przerwy wrócił na gali w Kopalni Soli, gdzie był bliski sprawienia niespodzianki. Choć miał na deskach Szymona Kołeckiego to później medalista olimpijski znalazł na niego szybki sposób.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.