ACB 78: ASKAR ASKAROV STANIE DO DRUGIEJ OBRONY

Dwudziestego stycznia w Groznym odbędzie się gala Absolute Championship Berkut 78, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru. W kategorii muszej Askar Askarov (9-0) stanie do drugiej próby obrony pasa w starciu z Rasulem Albaskhanovem (7-2).

''Bullet'' w poprzednim roku zdemolował naszego reprezentanta Marcina Lasotę, a następnie poddał w drugiej rundzie Rasula Abiltarova. Dało mu to mistrzowską szansę na 48 edycji. Nie była to łatwa walka, ale ostatecznie w piątej odsłonie poddał doświadczonego Jose Maria Tome mającego epizod z UFC. Askarov w tym roku obronił pierwszy raz tytuł na ACB 58 w trzeciej rundzie poddając Anthony Leone.

Zawodnik Fight Club Berkut co ciekawe swoją ostatnią walkę przegrał właśnie z niedawnym pretendentem do tytułu Anthony Leone. Rasul udanie wrócił wygrywając dwa następne pojedynki, które zostały przepustką do mistrzowskiej szansy. Albaskhanov miał spore problemy i ostatecznie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Rasula Abilatarova, a następnie w drugiej odsłonie poddał Darrena Mima.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.