TFL 12: FORMELA-TENORIO WALKĄ WIECZORU W RADOMIU

Redakcja, Informacja własna

2017-11-13

Międzynarodowa walka wieczoru czeka na kibiców TFL,podczas dwunastej odsłony Thunderstrike Fight League w Radomiu! Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia w Polskim MMA - Kacper Formela, skrzyżuje rękawice z równie niebezpiecznym i młodym Brazylijczykiem - Lucasem Tenorio.

Pochodzący z Rio De Janerio "Lucao" reprezentuje team Guilherme Cadeny, który dobrze zaprezentował się na TFL 11 w walce z pretendentem do pasa TFL, Sebastianem Kotwicą. W miniony weekend Cadena odniósł cenne zwycięstwo w Chinach i z pewnością zobaczymy go na trzynastej odsłonie TFL.

"Ten pojedynek może wyłonić kolejnego rywala do walki o pas TFL w kat. 66 kg. Sebastian Kotwica jest oficjalnym pretendentem i czeka na rywala. Zwycięzca może dostać taką szansę. Jeżeli nie wejdzie w grę kalkulacja to Kotwica jest gotowy na każdego i nie wybiera rywali. Świetnie zapowiada się również pojedynek Rutkowski vs Duński w tej samej dywizji. Ktoś z tej czwórki zmierzy się z Sebastianem Kotwicą w walce o pas TFL" - komentuje Jacek Sarna.