KAROLINA OWCZARZ: TO DŁUGO WE MNIE SIEDZIAŁO

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-11-14

Pojawił się już pierwszy komentarz Karoliny Owczarz w sprawie powrotu na sale i pomysłu spróbowania sił w mieszanych sztukach walki. Dziennikarka Polsatu Sport, a co najważniejsze bokserka w rozmowie z łączynaspasja.pl zdradziła, że już od dłuższego czasu myślała o ewentualnym powrocie.

- To we mnie długo siedziało. Nie postanowiłam wrócić z dnia na dzień. Jestem od kilku miesięcy w treningu, musiałam do tego dojrzeć. Jestem szczęściarą, bo otaczam się najlepszymi. W Warszawie znam środowisko MMA, w rodzinnej Łodzi również mogę trenować ze znakomitymi zawodnikami. Patrzyłam na nich, obserwowałam ich w akcji i wracając do domu szczerze im tego zazdrościłam. Majówka 2017 roku. Wszyscy pojechali wypoczywać, a ja chciałam iść na trening. Napisałam na Facebooku, gdzie mogę potrenować i napisał do mnie Damian Janikowski, żebym wpadła. Był tam również Łukasz Jurkowski, Daniel Omielańczuk, Marcin Tybura. Unosiła się znakomita atmosfera na sali, bardzo mi się spodobało. To zdecydowało o tym, że chcę to robić. Chcę iść w tym kierunku - powiedziała Karolina w rozmowie z Jakubem Borowiczem.

Co ciekawe Fight Exclusive Night czołowa organizacja w naszym kraju już wyraziła chęć zorganizowania debiutu zawodowego dla Karoliny. Zainteresowanie jej osobą widać już od samego początku i zapewne na oferty nie może narzekać. Teraz czekamy aż dowiemy się, która z organizacja związała się z powracającą Owczarz.