BABILON MMA 2: PAWEŁ PAWLAK vs ADAM NIEDŹWIEDŹ

Już drugiego grudnia w Legionowie odbędzie się gala Babilon MMA 2, a do karty walk dodano ciekawe zestawienie. W kategorii półśredniej były zawodnik największej organizacji na świecie Paweł Pawlak (12-3) zmierzy się z ogłoszonym parę dni temu Adamem Niedźwiedziem (5-2).

''Plastinio'' w poprzednim roku zakończył swoją przygodę w UFC, która nie trwała długo. Polak w Amerykańskim gigancie stoczył trzy walki z czego udało się wygrać tylko tą w Krakowie, gdy wypunktował Sheldona Westcotta. Zawodnik z Łodzi próbował od razu udanie wrócić i podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night. Mimo wszystko na 12 edycji został zaskoczony i przegrał jednogłośną decyzją sędziów z powracającym Igorem Ferandesem. W ostatniej walce Paweł wystąpił w marcu na FEN 16, gdzie również nie powalił swoją formą, ale wyglądał już lepiej. Pewnie na punkty pokonał Ireneusza Szydłowskiego. Przypomnijmy, ze Pawlak miał wystąpić w poprzednim weekendzie w Rosji na gali RCC, jednak wypał z powodu problemów ze zdrowiem.

Adam miał dłuższą przerwę, gdy widzieliśmy go w programie Top Model, po którym jeszcze bardziej ludzie zainteresowali się jego osobą. Niedźwiedź po dwóch latach przerwy wystąpił na gali PLMMA 73, gdzie nie doszło do niespodzianki. Zawodnik pochodzący z Katowic przeczekał, a następnie szybko poddał Pawła ''Trybsona'' Trybałę. Ostatnia walka miała miejsce w Poznaniu na Night Of Champions, gdy szybko, bo w pierwszej rundzie poddał Jakuba Labiaka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.