FEN 20: GRZEBYK vs NARUSZCZKA II JEDNĄ Z OPCJI

Kilka dni temu federacja oficjalnie ogłosiła, że Marcin Naruszczka (18-8, 7 KO, 2 SUB) będzie jednym z bohaterów podczas gali FEN 20 „Next Level”. Jednym z rywali, z którym mógłby się zmierzyć jest Andrzej Grzebyk (11-3, 4 KO, 3 SUB). Czy obaj panowie staną naprzeciwko siebie w marcu w Warszawie?

– To jedna z opcji. W Koszalinie panowie stworzyli znakomite widowisko i otrzymałem wiele sygnałów, że fajnie byłoby te starcie powtórzyć. Jestem na etapie układania zestawień i taki pomysł przyszedł mi do głowy. Usiądziemy do rozmów, może uda się coś wspólnie ustalić. Dużo zależy od woli zawodników. Jak ich dobrze znam, to wiem, że na pewno nikt nie pęknie – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Fakt – Naruszczka z Grzebykiem stworzyli znakomite widowisko w Koszalinie i otrzymali nawet bonus za walkę wieczoru podczas „Summer Edition”. FEN 20 ma być wyjątkową, jubileuszową galą, a Jóźwiak zapewnił już kilka tygodni temu, że zestawienia podczas „Next Level” będą najmocniejsze w historii federacji. To znak, że do wielkiego rewanżu naprawdę może dojść.

Naruszczka kontra Grzebyk podczas FEN 20? Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych tygodni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.