SPARTAN FIGHT 9: REWANŻ KRÓLIKA Z SIEGERTEM

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się podczas gali Spartan Fight 9 dojdzie do rewanżowego pojedynku Michała Królika (22-3) z Oskarem Siegertem (1-3) w K1. Pierwsze ich starcie podczas Spartan Fight 5 było niezwykle wyrównane, a na punkty wygrał wówczas Królik.

Przed rokiem w hali Tauron Arena w Krakowie podczas gali Spartan Fight 5 byliśmy świadkami pasjonującej walki na zasadach K1 pomiędzy Michałem Królikiem (22-3), a Oskarem Siegertem (1-3). Po trzech rundach sędziowie wskazali na zwycięstwo popularnego "Matrixa".

Teraz podczas gali Spartan Fight 9 w Chorzowie dojdzie do rewanżowego starcia dwójki gladiatorów. Zawodnik PACO Katowice w tym roku został wicemistrzem świata organizacji WAKO w K1, a mistrz Polski Muaythai IFMA, Oskar Siegert w tym roku wywalczył brązowy medal podczas imprezy The World Games. 

Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 62kg.  Na Gali w Chorzowie, która po raz czwarty odbędzie się na hali MORiS, będziemy mogli zobaczyć 13 zawodowych pojedynków- 9 w formule MMA i 4 na zasadach K-1. Nie zabraknie również pojedynku amatorskiego, gdzie młodzi zawodnicy po raz pierwszy będą mieli okazje stanąć w klatce przed tak dużą publicznością.
Oprócz tego, organizatorzy zaplanowali trzy walki wieczoru, które będą niezwykle emocjonujące i, z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci. Jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Macieja "SOWA" Browskiego (15-8-1) z Tomaszem Kondraciukiem (11-7).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.