#2. PRZEGLĄD GAL NA CAŁYM ŚWIECIE!

Przedstawiamy drugi odcinek serii 'Przegląd Gal Na Całym Świecie', gdzie fani mieszanych sztuk walk będą mogli znaleźć informacje na temat gal w różnych zakątkach świata. Tym razem widzieliśmy event w Rosji, Stanach Zjednoczonych czy w Bahrajn. Chcecie być na bieżąco? To jest odpowiednie miejsce!

Titan FC 46

W piątek na Florydzie swój pas kategorii koguciej obronił Jose Torres (6-0), który tym razem pod koniec czwartej odsłony poddał Gleidsona DeJesusa (7-3). Przypomnijmy, że biodrach tego niepokonanego talenta zawisły dwa tytułu organizacji. Miejmy nadzieje, że już niedługo pojawi się on w UFC, bo właśnie to jest miejsce dla niego. Pas wagi lekkiej zdobył Raush Manfio (10-2), który już w pierwszej rundzie zapewnił pierwszą przegraną w rekordzie Chazza Waltona (5-1).

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Gustavo Balarta (5-0), Beibita Nazarova (14-2), Juana Puerty (14-6) oraz Rami Hameda (6-1).

Brave FC 9

W piątek pas kategorii lekkiej zdobył Ottaman czyli jeden z braci Azaitar. Zawodnik z Maroko w dziesiątym zawodowym starciu w trzeciej odsłonie zastopował Alejandro Martineza (4-2). W kategorii koguciej pas zdobył Stephen Loman (10-2), który już w pierwszej rundzie odprawił Gary Mangata (10-2). Alan Omer (21-5) zaliczył bardzo ważne zwycięstwo po ostatniej przygodzie w UFC. Reprezentant Niemiec tym razem w trzeciej rundzie przed czasem pokonał solidnego Gesiasa Cavalcante (21-11-1).

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Jarraha Husseina Al-Silawi (10-2), Abdula-Kareema Al-Selwady (8-1), Felipe Efrain (12-2), Ikram Aliskerov (5-0) i Charlie Leary (14-8-1).

Fight Night Global 79

W niedzielę w Penzy swój mistrzowski tytuł w kategorii ciężkiej obronił Sergey Pavlovich (12-2), który już w pierwszej odsłonie zakończył ostatnią dobrą passę powracającego Kirilla Sidelnikova (11-5). Rosjanin to jedna z dużych nadziej na sukces w wadze królewskiej.

Swoją drugą ważną wygraną zaliczył Viktor Pesta (12-4), który jak najszybciej chce wrócić do UFC. Czech po tym jak zdemolował Michała Kite nie kalkulował i po raz kolejny zakończył swoją walkę przed czasem. Tym razem Pesta pod koniec pierwszej rundy poddał doświadczonego Alexeia Kudina (23-11-1). 

Kolejny dosłownie ciężki pojedynek. Vladimir Seliverstov (2-0) jest dopiero początkującym zawodnikiem, a już w drugiej zawodowej walce podjął doświadczonego i dobrze znanego w naszym kraju (33-37). Rosjanin podołał wyzwaniu i pokonał jednogłośną decyzją sędziów reprezentanta Brazylii.

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Marata Magomedova (10-1-1), Rustama Madoyana (8-5) i Ramila Mustapayeva (9-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.